Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1989 yılının Mart ayında Lanse Turizm Pazarlama olarak Etem Üçüncüoğlu tarafından Trabzon ilinde kurulmuştur. Ticaret hayatına kozmetik, bebek ve gıda ürünlerinin bayi sistemi ile dağıtım ve pazarlamasını yapmıştır. 1995 Yılında şirketleşerek LANSE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LTD. ŞTİ. tüzel kimliğine kavuşmuştur.

Adından da anlaşılacağı gibi firmamız sahip olduğu dağıtım hacmi, potansiyel ve dinamizmi ile sektöründe önemli kuruluşlardan birisi olmayı misyon edinmiştir. Halen
LANSE SAĞLIK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LTD. ŞTİ. Doğu Karadeniz Bölgesinde ülkemizin önde gelen üretici ve ithalatçı firmalarının ürünlerini, bayi sistemi ile satış ve dağıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.


Değer Yargıları


LANSE, toplumun değer yargılarını rencide eden, toplum nezdinde saygınlığına zarar veren davranışlarda bulunmaz. Kanunlara aykırı işlemler yapmaz. Demokratik düzen ve onun kurallarına saygılıdır. Çağdaşlaşmaya inanır ve ona destek verir.

Bayiliğini yaptığımız her türlü ürün ve hizmeti kullanan müşteriler bizim var olmamızı sağlamaktadır. Onların beklentisini anlamak, beklentilerine cevap vermek ve sonuçta onların beğenisini kazanmak bizim görevimizdir.

Yaptığımız her faaliyet, LANSE'nin değerlerinden en önemlisi olan onur ve saygı açısından değerlendirilir. Toplum nezdinde itibarımız en değerli varlığımızdır.

Kurucu Mesajı

Markalar